“Jsme účetní firma s tradicí,
zkušenostmi a garancí kvality”
Navigace: NETTO » Účetnictví » Externí účetní

Externí účetní

Účetní služby

Nabízíme vám komfortní účetní služby externí účetní NETTO za dobrou cenu. Účetní služby prostřednictvím naší účetní firmy, to je optimální řešení vašeho účetnictví dle vašich potřeb a požadavků, neboť:

  • Naše účetní i mzdové účetní mají špičkové odborné znalosti pro vedení účetnictví a vedení mezd s potřebnou péčí
  • Máme vypracovaný funkční systém zastupitelnosti, díky kterému se už nebudete obávat pracovního výpadku své účetní
  • Za svou práci ručíme nejen odbornou péčí a dvacetiletou praxí, ale i řádně uzavřeným pojištěním odpovědnosti
  • Nabízíme dobrou cenu za vedení účetnictví, outsourcing účetnictví od nás je cenově výhodný
  • Budete mít stálou podporu daňového poradce znalého vaší problematiky

Vedení účetnictví již od Kč 2.890/měsíčně.

Zadat nezávaznou poptávku

Externí účetní Praha není drahá. Čas na změnu právě nastal.

Outsourcing účetnictví nebo daňové evidence a otsourcing mezd

Outsourcing účetnictví nebo daňové evidence a otsourcing mezd jsou výhodné pro valnou většinu OSVČ a prakticky pro všechny právnické osoby menší a střední velikosti. Účetnictví nebo mzdy zajišťované odbornou externí účetní firmou NETTO mají hned několik podstatných výhod proti zajištování těchto činností vlastními zaměstnanci, protože:

  • Externí účetní umí účtovat a mají vysokou odbornou úroveň.
  • Jsme externí účetní firma, která při výběru svých pracovníků důkladně zjišťuje jejich účetní a daňové znalosti.
  • Naši účetní – a tedy i naši klienti – mají stálou podporu daňového poradce nebo auditora a  odborně se průběžně vzdělávají jak interně, tak externě. Udržování kvalifikace účetních ve firmách zaměstnávajících pouze jednu účetní, často jen na částečný úvazek, je obtížné a časově i finančně neproduktivní i vzhledem k častými účetním a daňovým legislativním změnám. Ověřte si vždy předem důkladně kvalifikaci a certifikaci osob či firem, nabízejících vám externí vedení účetnictví, mezd nebo dokonce sestavování daňových přiznání za extrémně lákavou cenu - můžete se tak včas předem vyvarovat nepříjemných bolestivých finančních postihů za chybně vedené mzdy či účetnictví nebo chybně sestavené daňové přiznání.

Vedení účetnictví externě a systém zastupitelnosti

Externí účetní firma oproti účetnímu - vašemu zaměstnanci - vždy poskytuje výhodu systému zastupitelnosti. Účetní se v NETTO vzájemně zastupují bez újmy pro účetního klienta. S naší účetní firmou se tedy už nebudete muset bát delší dovolené vlastní účetní, její náhlé nemoci či úrazu nebo nečekané výpovědi účetní v čase roční účetní závěrky. Uvažte, zda zpracování mzdové nebo účetní agendy vaším zaměstnancem nebo účetní na ŽL bez zaměstnanců pro vás nepředstavuje příliš velké riziko. Správný čas na změnu právě nastal. Kontaktujte nás!

Škody při vedení účetnictví a pojištění odpovědnosti

Vedení účetnictví a zpracování mzdové agendy není odborně jednoduché a při nestálosti a nízké kvalitě legislativy může dojít k chybě. I v případě takové nepříjemnosti je pro vás přiměřeně pojištěná externí účetní firma výhodou, neboť vámi zaměstnaná účetní ručí v případě škody vzniklé její chybou jen do výše dle zákoníku práce, stejně jako vaši jiní zaměstnanci. Při výběru externí účetní firmy se proto vždy zajímejte nejen o nejnižší cenu, ale též zda má taková účetní firma vůbec uzavřeno pojištění odpovědnosti pro případ škody, kterou by vám mohla vadným zpracování účetnictví nebo mezd způsobit, popř. na jakou částku. Externí vedení mezd a účetnictví bez pojištění odpovědnosti je vůči klientům neseriozní a nezodpovědné. V případě sestavování daňových přiznání i nezákonné.

Hledám účetní řešení za dobrou cenu

Vedení účetnictví, outsourcing mezd a sestavování daňových přiznání je náš byznys. Pracujeme však produktivně a některé odborné otázky, které se opakují u více klientů již máme vyřešeny. Rovněž cenu hardware, účetního software, odborných účetních a daňových publikací a školení hrazených za vašeho zaměstnance (včetně výdajů za nábytek a nájem) jako externí účetní firma kalkulujeme ve svých cenách jen v poměrné výši. Velmi často proto platí: hledám úsporu režijních nákladů = hledám externí účetní.

Outsourcing účetnictví

Účetní služby lze produktivně zajistit formou externí účetní firmy. Externí účetní je optimální řešení účetnictví přesně na míru dle vašich potřeb a požadavků.

Daňový servis

Naše účetní pracují se stálou podporou a dohledem daňových poradců NETTO. Pro naše účetní klienty poskytují daňové poradenství daňoví poradci se znalostí jejich činnosti a účetní a daňové problematiky. Podrobné informace o daňovém poradenství.

Zadat nezávaznou poptávku

Kontakty

Tel.: +420 277 775 280
Tel.: +420 222 582 018

Reference

“Netvrdíme, že jsme nejlepší, vždy nás ale znovu potěší, když to říkají naši klienti.”

Kontaktujte nás ještě dnes a přesvědčte se, že vědí, co říkají.

Daňové přiznání

Sestavíme Vaše daňové přiznání, ať jde o daň z příjmů, DPH, daň z nemovitostí, daň silniční, daň darovací, daň z převodu nemovitostí či daň dědickou. Odklad daňového přiznání. Dodatečné daňové přiznání...  » více

Účetnictví

Vedení účetnictví dle Vašich potřeb. Účetní dohled a účetní poradenství. Účetní závěrka a daňové přiznání k dani z příjmů, statistické výkazy a reportingy. Profesionálně vedené účetnictví nebo daňová evidence...  » více